Belangrijke personen

Directeur
Dhr. Peter van Tuinen
T (0513) 726 601
E pvantuinen@kei.college

Deelschoolleider Onderbouw
Dhr. Peter Overbeek
T (0513) 801 869
E poverbeek@kei.college

Deelschoolleider
Zorg en Welzijn (Z&W)
Horeca, Bakkerij en Recreatie (HBR)
Dhr. Sander Kamstra
T (0513) 726 610
E skamstra@kei.college

Deelschoolleider
Bouwen, Wonen en Interieur (BWI)
Mobiliteit en Transport (M&T)
Produceren, Installeren en Energie (PIE)
Dhr. Arjan Verseput
T (0513) 726 603
E averseput@kei.college

LOB-expert (loopbaanoriëntatie)
Dhr. Robert Jan Bouma
E rbouma@kei.college
T (0513) 726 614

Examensecretaris
Mevr. Djoke Deinum
E ddeinum@kei.college

Leerlingbegeleider
Mevr. Anke de Jong
E adejong@kei.college

Mevr. Hanneke van Stralen
E hvanstralen@kei.college

Ondersteuningscoördinator
Dhr. Jaap Westra
E Jwestra@kei.college

Dyslexiecoach
Mevr. Ieke Dekker
E idekker@kei.college

Vertrouwenspersoon (intern)
Dhr. Aryan Westera
E awestera@kei.college

Mevr. Margriet van Veen
E MargrietvanVeen@kei.college